Мультимодальный транспорт

Euro-Asia Logistics разрабатывает и реализует многоступенчатые транспортные решения по доставке грузов с использованием морского, автомобильного, железнодорожного и воздушного транспорта.

Контейнерные перевозки

Мы предлагаем контейнерные перевозки любых грузов в контейнерах любых видов. Основу успешной деятельности нашей компании в этом направлении составляют прямые контракты с крупнейшими океанскими и фидерными линейными перевозчиками и опыт наших сотрудников в сфере мультимодальных международных перевозок.

Перевозка сборных грузов

Euro-Asia Logistics доставляет сборные грузы из стран Юго-Восточной Азии, Северной Америки, Западной и Восточной Европы, Скандинавии, Прибалтики и России.

Международные автоперевозки

Мы осуществляем автомобильные экспортно-импортные перевозки любой категории сложности "от двери до двери" широкого спектра товаров – от крупногабаритного промышленного оборудования до небольших сборных партий.

Международные авиаперевозки

В случае необходимости срочной доставки небольшого груза, компания Euro-Asia Logistics может предложить Вам авиаперевозки. За долгое время работы мы накопили солидный опыт и стали серьезным партнером на рынке грузовых авиаперевозок.

Перевозка крупногабаритных грузов

Компания Euro-Asia Logistics предоставляет транспортные услуги по перевозке крупногабаритных и тяжеловесных грузов из/в стран(ы) Юго-Восточной Азии, Северной Америки, Европы, странам СНГ и России.

Железнодорожные перевозки

Euro-Asia Logistics осуществляет прием Вашего груза, при необходимости проводит все требуемые операции и доставляет в назначенный пункт.

Страхование груза

Мы предлагаем страхование грузов на следующих видах транспорта:

 • железнодорожные перевозки
 • авиа перевозки
 • контейнерные мультимодальные перевозки

Lasti kindlustus

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/views.module on line 842.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/euroasia/domains/euroasia.ee/public_html/modules/views/views.module on line 842.

Firma Euro-Aasia Logistics pakub kindlustamis teenuseid äriühingutele, kes osalevad väliskaubanduse tegevustes ja kaubavedus kõikide transpordivahenditega.

Pakume lasti kindlustus järgmistele transpordiliikidele:

 • raudtee;
 • õhutransport;
 • multimodaalsed konteineri veod

Source : www.svitzer.com

Milleks kindlustada lasti?

Kaubasaatjad ja kaubasaajad allutatakse mitmesugustele finantsriskidele, kui nende kaupade rahvusvahelistes saadetistes ei ole kindlustatud. Sageli kahju hüvitamine on keeruline ja aeganõudev.Parim viis kaitsta oma majanduslikke huve - kindlustada ühekordne vedu kindlustuspoliisiga, mis kattab kõike riske. Kuna vedaja vastutus on piiratud, siis lasti kindlustamine on ainus usaldusväärne viis kaitsta oma finantshuve.


Laevaomanike vastutuse piiramine

Merepraktikas selleks, et kaitsta laevaomanike vastutuse eest lastiomaniku ees juhul, kui mõjutavad jõud, mille peale laevaomanik ei saa mõjutada, töötati välja Haagi eeskirjad ja COGSA (kaupade mereveo seadus). Vastavalt COGSA laevaomaniku vastutus lasti kahju eest kahju ja saamata jäänud kaupade eest on piiratud ja ei ületa 500 USD ühiku kohta. Lisaks sellele Reeglitega on määratd 17 olukordi, kus laevaomanik ei vastuta lasti eest. See tähendab, et teatud juhtudel Teil ei ole võimalus nõuda kahjutasu laevaomanikult.

Lennuettevõtjate vastutuse piiramine

Lennuettevõtjate vastutus on määratud ja kaitstud Varssavi konventsiooniga. Lennuettevõtja vastutus on piiratud kogusega $ 9,07/ nael rahvusvahelises teatises ja USA $ 0,5/ nael riigisisestes teatistes. Selleks, et hüvitada kahjumi vastavalt kauba reaalsele väärtusele, lastiomanikud võivad deklareerida selle väärtuse lennuettevõtjale, aga ka see ei tähenda, et õnnestub hüvitada kõik kahjumid võimalikult kiiresti.

Kõikide riskide kindlustus vastu kaubaväärtuse deklareerimisele

Kõikide riskide kindlustus kaitseb lasti riknemise eest, täieliku või osalise lasti kaotsimineku eest, mis toimusid välistegurte mõjul (vastavalt kindlustuspoliisi tingimustele). Pole vaja vedaja süü tõestada.

Kauba väärtuse deklareerimine ei oma midagi üldist kindlustamisega ja ei taga piisavalt lastiomaniku kaitset. Kui tekkivad pretensioonid lasti puhul, kaubaomanik peab tõendama vedaja süü lasti kahjustumise või kaotsimineku puhul. See tõsiselt teeb kahju hüvitamise keerulisemaks.

Kui lasti kahju või kaotsimineku on toimunud veo käigus mitte vedaja süül, kauba omanikul ei ole võimalust hüvitada oma kahjusid. Kõikide riskide kindlustamine pakub kaitset, ilma et tõestada kellegi süüd.
 

Top

Pretensioonid

Peamine probleem lasti kindlustuse pretensioonides seisneb selles, et ainult mõned inimesed teavad mida teha õnnetuse korral. Spetsiaalsete teadmiste ja oskuste puudumine, tekitab segadust dokumentatsioonides. Me aitame oma klientidele saada kindlustus raha nii kiiresti kui võimalik.


Source : www.fairplay.co.uk

Ole kindel!

Top

For further questions and quotation, please contact:
Ph. +372 6069 130
Fax +372 6069 131
info@euroasia.ee